Esmu trūcīgs un nabags (6) 

Un Viņš ir sacījis: “Tev pietiek ar Manu žēlastību; jo Mans spēks nespēkā varens parādās.” Tad nu daudz labāk lielīšos ar savu nespēku, lai Kristus spēks nāktu pār mani. 2.Korintiešiem 12:9

Gadiem ilgi tu esi centies būt labāks, bet neesi spējis. Kāpēc? Tāpēc ka pareizā izvēle nebija kļūt labākam. Pareizā izvēle ir padoties un uzticēties Jēzum. Tiklīdz tu saskatīsi starpību, tā sapratīsi, kāpēc Dievs tev ļāva piedzīvot sakāvi. Tad tu sapratīsi, kāpēc Dievs ielika cilvēku, garīgu būtni, miesā, kas līdzīga dzīvnieka miesai. Viņš zināja, ka Ādama gars nepārvarēs miesu. Tas nebija Dieva nolūks. Viņa nolūks bija, lai tu censtos miesu pārvārēt saviem spēkiem, piedzīvotu sakāvi un tad atklātu un saņemtu Viņa spēku. „Spēks nespēkā varens parādās” Tā bija Dieva griba, lai tu tiktu sakauts un atklātu Viņa spēku. Brīnišķīgi!

Atkal redzam, ka nekas nav ārpus kontroles, viss tiek darīts Viņa gudrībā, un Viņa gala mērķis it atklāsme par Kristu tevī – godības cerība. Pareiza izvēle ir padoties, uzticēties Dievam un Viņā palikt. Tad tu lūgsi, lasīsi mīlēsi, kad būs vajadzība.

Vienkārši! Ar Dievu!

Maikls Velss

Viens komentārs

  1. lifrei saka:

    Uz savas ādas, nemaz ne tik sen, nācies izbaudīt, ka tiešām labākais ir padoties Dievam. Vienkārši apnika mocīties, un teicu – labi Dievs, lai notiek! :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress