Reiz dzīvoja kāda bilde. Tajā bija attēlots uz troņa sēdošs Kristus ar divien eņģeļiem.
“Es saprotu Kristu,” bilde teica Dievam. “Tev tikai tā liekas’” Dievs bildei atbildēja. “Ko es nesaprotu?” bilde vaicāja. “Ko jūt Dēls pret Tēvu,” Dievs bildei atbildēja.

Jaunākie komentāri
Jānis / pirms 93 mēn.
Astere / pirms 94 mēn.
Jānis / pirms 94 mēn.
guntabl / pirms 96 mēn.
Armands / pirms 97 mēn.