Zvaigznes diena, Trejkungu diena, Epifānija, Teofānija 

Kā katru gadu, to atzīmēsim tuvākajā svētdienā ar ziemas sadraudzību, ar karsti grillētām desiņām un mīļām sarunām. Kad – 8. janvārī. Visa Jāņa draudze aicināta! Šā gada jaunums – būs Ugunsstangu bole, domājams, pirmoreiz Rīgā kopš 1940. gada. Feuerzangenbowle – varbūt vēl kāds tolaiku students dažādo saviesīgo sanāksmju mājīguma dzērienu atceras kā vienu no iemīļotiem ‘krambambuļiem’.

Sāksim sadraudzību ap 12:20. Sagaidīsim arī vecākus ar mazajiem pēc otrā dievkalpojuma.

Ja izrādīsies, ka laika prognoze (-3 līdz -5 grādi) nepiepildās un kļūst aukstāks, tad ar cienastu rokā atradīsim siltāku vietiņu iekštelpās.

Sirsnībā
Gatis

20+C+M+B+17

***
Zemāk īss foto ieskats Zvaigznes dienas svinībās.
Suminām mūsu pavārmeistaru un draudzes priekšnieku Gati vārda dienā! :)
Pateicībā,
draudzes gardēži.

*

5 komentāru

 1. Astere saka:

  Mājaslapā atkal atgriežas komentāri :) :) .
  Svētīgu visiem ZVAIGZNES DIENAS DIEVKALPOJUMU šovakar!

 2. Anda saka:

  Kāpēc lai netiktu? :) Labs humors, Astere !!!
  Svētīgu Jums īsto Zvaigznes dienu- 6. janvāri! Priecīgi pavadīt kopā būšanu 8. janvārī, mīļie!

 3. Anna saka:

  Asterei – apelsīnu sulas boles sastāvā nav. Pavaicāšu arī, vai pēc iepriekšējo gadu Zvaigznes dienu cienastiem, kas spirdzinājumā ne ar ko neatšķīrās, mājās tikāt?

 4. jaana saka:

  Pašiem vien būs jātiek uz mājām, jo,kas attiecas uz sadzīviskām lietām, Dievs mums ir devis brīvo gribu izvēlēties vai tas mums der. “Pareizie” teiks: “Fui”, ” nepareizie” teiks:”Jauki, drusku sasildījos”, supernepareizos , kas paši netiek uz mājām, nav gadījies nereizi manīt pēc Zvaigznes dienas sadraudzības.

 5. Astere saka:

  Atradu minētās boles sastāvu: karstvīns ar apelsīnu sulu, rumu (!) un karamelizētu cukuru… …vai uz mājām izvadās vai pašiem būs jātiek? :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress