Kristieša aicinājums 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Mt 13:44-52

Līdzība par apslēpto mantu, pērli un tīklu
Debesu valstība ir līdzīga tīrumā apslēptai mantai, ko cilvēks atradis noslēpj un ar prieku iet un pārdod visu, kas tam ir, un iegādājas šo tīrumu.  Vēl Debesu valstība ir līdzīga tirgotājam, kas meklē labas pērles.  Atradis vienu ļoti vērtīgu, viņš iet un pārdod visu, kas tam ir, un iegādājas to.  Vēl Debesu valstība ir līdzīga jūrā izmestam tīklam, kurā saķer dažādas zivis.  Kad tīkls pilns, to izvelk krastā un sēdot labās zivis savāc grozos, bet sapuvušās izmet ārā.  Tā būs laiku beigās: eņģeļi izies un nošķirs ļaunos no taisnajiem  un iemetīs tos ugunīgā kurtuvē – tur būs vaimanas un zobu griešana.
Līdzība par jaunām un vecām lietām
Vai jūs to visu saprotat?” Tie viņam atbild: “Jā.”  Tad Jēzus tiem sacīja: “Tādēļ ikviens rakstu mācītājs, kas mācīts Debesu valstības lietās, ir līdzīgs tādam nama saimniekam, kas dod no savas dārgumu krātuves gan jauno, gan veco.”

Altāra lasījumi -

Ps 119:129-136;

Rom 8:1-39.

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress