Gaismā izceltās piemiņas plāksnes 

Man nav nekādu īpaši jaunu ziņu ko vēstīt, jo visi 9.novembra iesvētību mācību dienas dalībnieki paši bija klāt, stiepa, nesa un mazgāja tās plāksnes. Liekas, ka neviens neiedomāja nobildēt kā viņas tur nišā aiz altāra stāvēja. Apollo publikācijā Gatis, kurš pats šobrīd nemaz nav Latvijā, padalījies ar faktiem, kas internetā atrodami. Par Piņķu plāksni viss skaidrs tapa jau 9.novembra vēlā vakarā, jo atlika plāksnē minētos datumus ierakstīt meklētājā un visa vēsture no Babītes novada portāla visu nolika savās vietās. Pēc tam Gatis atrada arī Piņķu kritušo plāksni, kas bija citāda, nekā mūsu atrastā. Domājām, ka šī būs Jāņa baznīcas, bet redz, ar draudzes locekļa Jura Baloža pūliņiem tika atrasta norāde uz Biķeru draudzi. Neviens zvans no turienes vēl nav bijis, varbūt viņi nemaz nezin, ka jāmeklē vedēji un jābrauc pakaļ. Piņķu mācītājs gan saorganizēja karavīrus, kas atbrauca un jau svētku dienās Piņķos būs liels ļaužu pieplūdums, katrs gribēs redzēt atradumu.

Bezgala aizkustinoši ir Apollo komentāri par to, ka plāksne/nes izgatavotas no jauna! Nu vajag kaut ko tādu izdomāt! Tādi spriedumi ir vēl unikālāki par šīm plāksnēm. Nevaru saprast, vai tie liecina par vispārējo līmeni, kāds tagad valda mūsu zemītē, vai tie tikai portālu komentētāji tādi, cik viņiem gadu, cik klašu izglītība? Vai varbūt tas tomēr ir labi apmaksāts kantoris, kur sēž cilvēki un augu dienu gānās par pilnīgi vienalgā kādu faktu, lai tikai interneta vietnes būtu pilnes ar negāciju? Par tādu kantori bija raksts Krievijas presē, vajadzēja rakstīt komentārus par opozīcijas kandidātiem. Lai kā arī nebūtu, cilvēku laiks un galvas ir aizņemtas ar tukšību un apmātību. Kad raksta par tevi, tad to skaidri redzi, bet tā jau ir arī pie visa cita, tikai tu to nezini.

http://www.apollo.lv/zinas/negaiditi-atradumi-rigas-baznica/622607

Un tagad galvenā ziņa – visiem plākšņu izgatavotājiem un lielajiem viltotājiem 26.novembrī, kad paredzēta pēdējā nodarbība pirms kristībām un iesvētībām, Piņķu draudze vedīs kliņģeri! Cerams, ka tas nebūs viltots.

Viens komentārs

  1. juris saka:

    P.S. Lūdzu pielieciet klāt kāds foto, es nemāku.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress