Baltijas Jauniešu festivāls 

Godājamie draudžu vadītāji, brāļi un māsas!

Kā jau iespējams esat dzirdējuši, šovasar, 9. jūnijā Latvijā notiks Baltijas Jauniešu festivāls, kas dos draudzēm vērtīgu iespēju ar Evaņģēlija vēsti aizsniegt jauniešus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Festivālu Latvijā rīko Billija Grehema Evaņģēliskā asociācija, aicinot uz aktīvu sadarbību ikvienu draudzi Latvijā. Daudziem no mums svaigā atmiņā ir Cerības festivāls, kuru kopīgi rīkojām pirms diviem gadiem. Pateicoties plašajai sabiedrības atsaucībai festivālos Rīgā, Tallinā un Viļņā, Billija Grehema Evaņģēliskā asociācija ir nolēmusi šo svētīgo misijas darbu Baltijā turpināt. Šoreiz – lai ar Evaņģēlija vēsti Vārdā un mūzikā aizsniegtu jauniešus, no kuriem būs atkarīga mūsu zemes nākotne.
BGEA asociācijai ir daudzu gadu pieredze jauniešu evaņģelizācijā ASV un Kanādā, kur jauniešu mūzikas festivālos ik gadus tiek pulcēti talantīgākie no pasaules kristīgajiem mūziķiem. Festivāls Rīgā būs īpašs, jo tas būs pirmais BGEA rīkotais jauniešu mūzikas festivāls Eiropā un ārpus Ziemeļamerikas. Festivālā piedalīsies gan pasaulslavenas kristīgās mūzikas grupas un izpildītāji, gan Baltijas valstīs pazīstami mūziķi. Tāpat kā 2010. gadā, festivāls notiks ”Arēna Rīga” hallē, un klātesošos jauniešus uzrunās sludinātājs Frenklins Grehems.

Mēs aicinām ikvienu draudzi Latvijā iesaistīties šajā aizraujošajā un neatliekamajā izaicinājumā – vest pie Kristus mūsdienu jauniešus. Būsim godīgi – mums ne vienmēr tas labi izdodas. Evaņģēlijā lasām: ”Es jums saku, ir prieks Dieva eņģeļiem par vienu grēcinieku, kas atgriežas” (Lūkas 15:10). Iesaistīsimies šajā misijā jau tagad, lai šī vasara var nest gan daudz gaviļu debesīs, gan patiesu prieku izglābtajiem jauniešiem un visai mūsu zemei.

Kristus mīlestībā -
Pēteris Sproģis
bīskaps, Baltijas Jauniešu festivāla izpildkomitejas priekšsēdētājs

_____________________________

***

Solās būt grupas Newsboys (ASV), The Parachute Band(Jaunzēlande), Patlis Band (Baltkrievija), izpildītāji Michael W. Smith (ASV), Rebecca Kontus (Lietuva), kā arī grupa Vēstniecība un Valdis Indrišonoks&Band no Latvijas, grupa Gyvai no Lietuvas un Flamme no Igaunijas.

Lai iepazīstinātu ar šovasar gaidāmo Baltijas Jauniešu festivālu, 11. februārī plkst. 11.00 kristīgajā centrā “Labā Vēsts” (Rīga, Ūnijas ielā 99) notiks pirmais informatīvais seminārs draudzēm. Organizatori uz to aicina ierasties trīs pārstāvjus no katras draudzes – mācītāju, jauniešu vadītāju un grupu rezervācijas koordinatoru.

Organizatori atzīmē vēl vienu interesantu aktivitāti – tiks veidots festivāla Apvienotais koris, kura dalībniekiem būs aizraujoša iespēja uzstāties uz vienas skatuves kopā ar pasaulē pazīstamām kristīgās mūzikas megazvaigznēm.

“Aicinām draudzes un katru kristieti aizlūgt par festivāla organizatorisko darbu, par draudžu iesaistīšanos misijā, par festivāla norisi, un pats galvenais – par jauniešu aizsniegšanu ar Evaņģēlija vēsti un viņu pievešanu Kristum,” uzsver festivāla organizatori.

_____________________________

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress