Ikdienas Bībeles lasīšanas plāns 

Svētīgu 2013.gadu, lasot Bībeli!

Atjaunoju kādu senu ierakstu.

Kā lasīt Bībeli? Te ir viens variants, pēc plāna, citi saka-   labāk pēc kārtas vai tā, kā vada Dievs. Sākumā varbūt palīdz regularitāte, lai tas izdotos , varbūt noder šie plāni.

Šis ikdienas Bībeles lasīšanas plāns ir paredzēts Bībeles izlasīšanai gada laikā. Laiks, ko varat pavadīt kopā ar labiem draugiem! Katra diena Viņa pavadībā! Lai veicas!

Katru dienu ir 4 lasījumi: no psalmiem un gudrības grāmatām, no Mozus grāmatām un Izraēla vēstures, no Laiku grāmatām un praviešiem, no evaņģēlija un vēstulēm. Lai lasījums būtu līdzsvarots visa gada garumā, četras grāmatas ir ietvertas divas reizes: Psalmi, Jesajas, Lūkas ev. un vēstule Romiešiem.

Pievienoju arī mūsu mājas lapā pagājušajā gadā ievietoto plānu, kas sastādīts pēc citas metodikas -  sadalījums veikts katrai nedēļas dienai, atvēlot pirmdienas vēstulēm, otrdienas bauslībai, trešdienas vēsturei,  ceturtdienas psalmiem, piektdienas dzejai, sestdienas praviešiem un svētdienas evaņģēlijiem.

2 komentāru

  1. Vidaanda saka:

    Paldies par atsauci! Tas nekas, ja arī gada laikā neizdodas izlasīt. Tāpēc jau mums ir uz ko tiekties! Lai Dievs dod gudrību un atver sirdi to visu saprast!

  2. ritarita saka:

    Paldies par ieteikumu. Katru dienu 4 lasījumi – un ir tik daudz ko apdomāt! Tiešām diena ir piepildīta ar saturu.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress