29.08.Meklēsim Rakstos. 

29.08.2909

Kā sauc eņģeli, kas pavēstīja Caharijam par dēla piedzimšanu un , par ko kļuva šis bērns savā dzīvē?

Kurš ir lielākais no sievas dzimušais cilvēks?

Atbilde: Lk.1:5-19 Mt.11:11

2 komentāru

 1. juris saka:

  Mums tikai jāvienojas, ka pirmais, kurš atrod pareizo atbildi, neskrien tūlīt skaļi saukdams: Zinu, Zinu!!!, bet ļauj katram pašam atvērt Bībeli un izlasīt norādīto Rakstu vietu. Tas nemaz nav viegli, oh, kā gribas ātri ierakstīt atbildi! Bet tad būs zaudēta šīs jaunās sadaļas jēga.
  Paldies Jaanai! Gada beigās mēs tev pasniegsim sertifikātu, tikai jāizdomā kādā tieši zinātnes nozarē, jo te ir gan vismaz divu valodu prasme, gan frazeoloģija, gan teoloģija un vēl kaut ko varētu atrast!
  Lai svētigs visiem jaunais gads!

  P.S. bet ja kādreiz gribēsies apspriest sameklētas atbildes, to negaidītumu vai tml., tad taču var atvērt vienu diskusiju tēmu forumā, un, liekot virsrakstā jautājuma Numuru, izklāstīt savas domas.

 2. jaana saka:

  Sveicināti Jaunajā gadā! Vēl vecajā gadā ar Dieva un mācītāja Jura svētību manās rokās nokļuva grāmata G.N. Avramenko “Bibļejskij voprosņik”, latviski varbūt varētu tulkot, kā “Bībele jautājumos un atbildēs”. Apakšvirsraksts šai grāmatai ir “Palīglīdzeklis Svēto Rakstu studēšanā”
  Jautājumu šai grāmatā ir daudz, pāri par 4 tūstoši gan par Veco Derību, gan Jauno Derību. Pacentīšos ielikt katru dienu pa jautājumam, vispirms par Jauno derību,tad ir iecere likt divus jautājumus vienu no VD, otru no JD, bet tas atkarīgs kā Tas Kungs šo darbu pašķirs. Jau iepriekš atvainojos, ka dažreiz jautājumi būs neveikli tulkoti, neesmu valodniece un par aizrādījumiem neapvainošos , labojiet droši.
  Svētīgu Tā Kunga 2010.gadu!

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress